Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda;

Gökbakan Grup;

1970 yılında Onursal Başkanımız Süleyman Gökbakan tarafından Tarım ve Hayvancılık faaliyeti alanındaki ilk temelleri Türkiye'nin hayvancılık merkezi olan Ağrı'da atılmıştır.

Tarım ve Hayvancılık alanında bölgesel iç pazarda kısa sürede önemli üreticilerden biri konumuna gelmiştir. 1970 - 1980 yıllarda Dış ticarette Türkiye - Ortadoğu pazarında küçükbaş canlı hayvan tedariki noktasında önemli tercihler arasında yer almıştır. 1992 yılında Ukrayna, 2002 yılında Macaristan, 2010 Brezilya’dan ithal ettiğimiz bir yaş altı büyük baş canlı hayvan yetiştiriciliği ile birlikte ülkenin et üretimine ciddi kaynak sağlamış ve bu konuda gün geçtikçe yeni teknolojilere entegre olarak kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam etmekteyiz.

2005 yılında kurulan Gökbakan Gıda ile gıda sektörüne girmiş ve bu alanda bölgesel pazarlarda ciddi söz sahibi olmuştur. Gökbakan Gıda olarak Doğu Anadolu, Orta Anadolu, Ege ve Marmara Bölgelerinde dağıtım ağı faaliyetlerine aktif olarak devam etmektedir. Halen Türkiye’de ve Dünya’da güvenilirliğini kanıtlamış birçok büyük markanın distribütörlüğünü yapmanın gururunu yaşıyoruz.

2010 yılında kurulan Gökbakan İnşaat ile inşaat ve yapı sektörüne girmiş ve öz sermayesine kazandırdığı butik projeler ile Türkiye'nin farklı bölgelerinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

2014 yılında kurulan Gökbakan Food Import & Export Uluslararası pazarlarda temel ihtiyaç maddeleri ve inşaat yapı malzemeleri ihracatında hızla büyüme göstererek ülkenin dış ticaret hacmine önemli değer katmaktayız. Profesyonel kadromuzla Amerika, Avrupa, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, İran, Irak ve Afrika ülkelerine temel ihtiyaç maddeleri ve yapı malzemeleri ihracatımıza devam etmekteyiz. 

Gökbakan Food Import & Export Alibaba, Amazon, Turkpost işbirliği ile dünyanın dört bir yanına hizmet sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

2017 yılında Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile ülkemizin kendi markası ile yurt dışı pazarlarda söz sahibi olmak adına gıda ve ihtiyaç maddelerine yönelik yeni marka çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Gökbakan şirketler gurubu olarak çok yakında ülkemizin %100 kendi markaları ile dış pazarlarda söz sahibi olmak için çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.

Gökbakan Ailesi olarak insan odaklı hizmet anlayışı ile yola çıkmış, gerek keni markalarımız gerek bünyesinde barındırdığı firmalara ve çalışanlarımıza güven ve mutluluğu sunmayı ilke edinmiştir.

Birlikte çalıştığımız her birey ve kurumu iş ortağı olarak değil birer aile bireyi olarak değerlendirmekte ve bu esaslarla çalışmaktayız.

Gimat Toptancılar Sitesi 191.Cadde 14.Blok No:377 Macunköy 061056 Ankara / Turkey

Tel: +90 312 387 01 04

Gsm: +90 545 387 01 04

info@gokbakan.com.tr

Copyrights © • Tüm hakları saklıdır.